حفظ حریم شخصی


فروشگاه کتاب لیرا به پاس قدردانی از اعتماد شما، نهایت دقت را در کاربرد اطلاعات شما به خرج داده و در حفظ و نگهداری آنها متعهد است . این سند سیاست حفظ حریم شخصی شما کاربران محترم را شرح می‌دهد :


اطلاعاتی که شما می بایست جهت عضویت و خرید از سایت فروشگاه کتاب لیرا در اختیار ما قرار دهید :
 اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس، پست الکترونیکی و ... که  بدون این اطلاعات ما قادر به ارائه خدمات به شما نمی باشیم , همه اطلاعاتی که کاربران در سایت وارد می‌کنند نزد ما حفظ و نگهداری می‌شوند.


اطلاعاتی که بصورت خودکار از سیستم شما به ما منتقل می گردد :
انواع خاصی از اطلاعات هنگام اتصال مرورگر شما به سرورها منتقل می شوند که ما برای تجزیه‌و تحلیل‌های آماری استفاده می‌کنیم مانند آدرس IP سیستم شما که هنگام اتصال به اینترنت دریافت می‌کنید , اطلاعات اتصال شما مانند نوع مرورگر، نسخه مرورگر، تنظیم زمانی،‌ موقعیت جغرافیایی، نوع سیستم عامل و مدت زمان حضور شما در سایت و ... از دیگر اطلاعاتی است که بصورت خودکار منتقل می گردند .


مدیریت مالی و انتقال وجه :
تراکنش‌های مالی شما توسط درگاه های بانکی است که خود شما هنگام پرداخت انتخاب می‌کنید و این درگاه‌ها توسط خود بانک‌ها کنترل شده و از امنیت بالایی برخورداراست. یعنی تراکنش‌های مالی شما هرگز در سایت ما انجام نمی‌شود و فقط اطلاعات پرداخت پس از عملیات پرداخت برای ثبت خرید به ما اعلام می شود.
مهم این است که شما برای جلوگیری ار دسترسی‌های غیرمجاز به حساب کاربری خود، مراقبت ویژه‌ای از رمز ورود خود داشته باشید. اگر از کامپیوترهای مشترک استفاده می‌کنید،‌ حتما بعد از اتمام کار خود از حساب کاربریتان خارج شوید.
مراقبت از اطلاعات کاربران فرهیخته فروشگاه ما بخش مهم بخش امنیتی سرور ماست به این معنا که اطلاعات کاربران تنها برای ارائه خدمات در بخش‌های مختلف سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد و تحت هیچ شرایطی منتشر نخواهد شد.( تنها به حكم مراجع قضايي در اختيار شخص يا اشخاص حقيقي يا حقوقي كه در حكم قضايي مشخص شده  قرار خواهد گرفت )
در ضمن شما همواره می توانید به حساب کاربری خود وارد شده و اقدام به تصحیح، بروز رسانی یا محدود کردن اطلاعات خود نمائید. شما در صفحه کاربری خود به همه اطلاعاتی که وارد کرده اید , خریدها و تراکنش‌های مالی خود دسترسی خواهید داشت.

logo-samandehi
آمار بازدید ( از تاریخ 7 شهریور 1397 )
00527648
امروز
دیروز
این هفته(میلادی)
هفته گذشته(میلادی)
ماه جاری(میلادی)
امسال(میلادی)
کل بازدیدها
افراد آنلاین
345
1133
2530
5093
17665
527581
527648
12

آی پی شما : 54.91.203.233
چهارشنبه 23 آبان 1397